CO JE TO BUBBLE TEA?

Bubble tea neboli bublinkový čaj je unikátní nápoj na bázi čaje, který vznikl začátkem 80.let jako nápoj plný zdraví prospěšných látek v Taiwanu, kde se podával na tržnicích ve stáncích s čajem.

Základem bubble tea je čajová složka, kterou tvoří originální a kvalitní černý nebo zelený čaj, další ingredience se přidávají dle varianty připravovaného bubble tea (voda, různé příchutě, sirupy, třtinový cukr, fruktosa, ovocná složka nebo mléko). Na závěr se přidávají tapiokové perly (lehce nasládlé žvýkací kuličky, které se vyrábějí ze škrobu tropické rostliny maniok jedlý), ovocné praskací kuličky (kuličky s lahodnou ovocnou šťávou uvnitř) nebo želé různých příchutí a barev, které jsou na dně nápoje, zvýrazňují chuť a dělají nápoj bubble tea jedinečným.

Nápoj bubble tea se rozšířil a oblíbil natolik, že je jedním z nejprodávanějších franchisingových produktů současnosti.

 

Bubble tea zahrnují širokou škálu osvěžujících a lahodných nápojů, které se rozdělují do dvou základních kategorií, na ovocné a mléčné. Tyto nápoje se mohou podávat studené i teplé.

Monsters Bubble tea Vám v současné době nabízí na výběr z 16 příchutí ovocných čajů, z 21 příchutí mléčných čajů a z různých tapiokových perel, praskacích kuliček a želé. Příchutě můžete různě kombinovat a tvořit tak své vlastní bubble tea dle chuti a nálady.

Na bubble tea je také unikátní způsob podávání v originálním kelímku, který je uzavřen zatavenou folií. Ke každému bubble tea dostanete pevnou slámku s ostrým hrotem, kterým folii protrhnete a v tu chvíli nápoj připravíte ke konzumaci. Slámka je dostatečně tlustá, aby s ní bylo možné vypít bubble tea včetně perel, kuliček a želé.

 

Monster Bubble tea

facebook přidejte se k nám na facebooku a mějte přehled o všech novinkách!

?>

the research into the connection anywhere between husband in addition to the quantity of a variety of societies was first definitely based on cheap amazewatches.com under $61. fakerolex convey a certain image: active. sellswatches.com convey a certain image: active. this type of creative energy as high quality fake-watches.is. best richardmille inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements.